Vali Erol Karaömeroğlu, Doğaya Sülün Salma Programına Katıldı
Sinop’ta KuzeyFest Rüzgarı Esmeye Hazır
Sinop’ta ki gizli tünel gün yüzüne çıktı!
Sinop’ta korona virüs denetimleri
Bu haber 07 Temmuz 2020, Salı 09:57 tarihinde eklendi. 1144 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinop Valisi, Akgöl Ve Çangal Orman İşletme Şefliği Eğitim Merkezinde İncelemelerde Bulundu

"Vali Erol Karaömeroğlu, Akgöl Orman İşletme Şefliği Eğitim Merkezi Ve Çangal Orman İşletme Şefliği Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu."
Sinop Valisi, Akgöl Ve Çangal Orman İşletme Şefliği Eğitim Merkezinde İncelemelerde Bulundu
İlk olarak Akgöl Orman İşletme Şefliği Eğitim Merkezi (Tabiat Parkı)’nda  incelemelerde bulunan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, daha sonra Çangal Orman İşletme Şefliği Eğitim Merkezine geçti. Sinop Valisi Eğitim Merkezi Bölgelerinde yaptığı  incelemelerden sonra, Ayancık Orman İşletme Müdürü Hakan Yaslıkaya’dan 1930’lu yıllarda kurulan Türkiye’nin ilk yabancı sermaye yatırımlarından olan ZİNGAL   A.Ş isimli Kereste Fabrikasının faaliyetleri hakkında ve her iki Eğitim Merkezi Bölgelerinde yapılan çalışmalar hakkında  bilgiler aldı. 

Ayancık Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu ve Sinop Orman İşletme Müdürü Mustafa Diktaş’ın da hazır bulunduğu incelemelerde, Akgöl ve Çangal Eğitim Merkezi Bölgelerini Doğa Turizmine kazandırmak için yapılabilecek çalışmalar ile Akgöl ve Çangal Eğitim Merkezi Bölgelerinin Turizm Potansiyeli değerlendirildi. Yapılması gereken faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : Vali
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v