AFAD GÖNÜLLÜLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEREK BARİYERLERE ÇARPTI!
BİR ÖNLEM DAHA ALINMALI!
MAVİŞ; “ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ HAYIRLI OLSUN”
Bu haber 20 Temmuz 2020, Pazartesi 15:29 tarihinde eklendi. 20142 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİAD OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

"İl dışında ve izinli olanlar dışında Mukadder Yıldırım başkanlığında toplanan SİAD Yönetim Kurulu önemli gündem maddelerini görüşerek karara bağladı. Devam eden projelerin görüşüldüğü toplantıda Kurban Bayramında gerçekleştirilecek organizasyon ve faaliyetler de ele alındı."
SİAD OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI  

Mukadder Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda ; ''

Toplantının sonunda ev sahibi olarak SİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Saatçi'nin iş yeri ziyaret edilerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı.
Toplantı sonunda bir açıklamada bulunan SİAD Genel Başkanı Mukadder Yıldırım ortaya koyduğu projeler ve vizyona SİAD'ın çok önemli projeleri hayata geçireceğini belirterek şu anda çalışmaların olumlu bir şekilde devam ettiğini kaydetti. 
Toplantıya katılan iş adamlarına teşekkür eden Başkan Yıldırım, SİAD ailesinin her geçen gün artan katılımlar ve teveccüh ile büyüdüğünü belirterek tüm iş adamlarını SİAD çatısı altında buluşmaya davet etti. 
SİAD aylık toplantılarına düzenli olarak devam ederken  her ay bir yönetim kurulu üyesi iş yerinde ziyaret edilerek çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunuluyor. '' açıklamaları yapıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v