SİNOPLU İNŞAAT USTASININ DİKKATİ ALMANYA’YI BİR FELAKETTEN KURTARDI
SİNOP'TA 29 EKİM COŞKUYLA KUTLANDI
ALZHEİMER HASTASI YAŞLI ADAM 4 GÜNDÜR BULUNAMADI
PTT KARGO TAŞINDI
Bu haber 26 Eylül 2020, Cumartesi 17:21 tarihinde eklendi. 477 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TARİHİ KALEDE SPOR EGZERSİZİ

TARİHİ KALEDE SPOR EGZERSİZİ  

 Sinop’ta Avrupa Spor Haftası etkinlikleri kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Avrupa Spor Haftası kapsamında UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan tarihi  Sinop Kalesi'nde spor etkinliği gerçekleştirildi.

Tarihi kalenin en tepesindeki burca çıkan  CycClub Bisiklet Sporları Kulübü sporcuları, müzik eşliğinde pedal çevirip, egzersiz yaptı.

Tarihi Sinop Kalesi'nin en tepesindeki burçta sporcular, müzik eşliğinde pedal çevirdi. Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün desteğiyle CycClub Bisiklet Sporları Kulübü sporcuları, etkinlikte yaptığı yüksek müzik dans koreografisi ve bisiklet egzersiziyle keyifli anlar yaşadı. 

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, hafta boyunca farklı alanlarda etkinliklerin süreceğini belirterek, "Bu yıl biraz daha farklı alanlarda etkinlikler gerçekleştirmek istedik. Sinop gerçekten spor kültürünü doyasıya yaşayan, inanılmaz imkanlara sahip bir şehir. Spor etkinliklerine iştirak eden vatandaşlarımız, bu sene biraz daha farklı etkinliklerde yer alsın istedik. Gerçekten çok güzel bir etkinlik. Skydyling dediğimiz bisiklet sporunun etkinliklerle halkımıza farkındalık oluşturmak istedik. Bir hafta sürecek olan bu etkinliklerimizi de farklı alanlarda gerçekleştirerek Sinop'un tanıtımına da katkı yapmak istedik. İnşallah bir hafta boyunca Sinop halkı için doyumsuz bir spor etkinlikleriyle kendilerine fırsat ve imkan sunmuş olacağız" dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v