SİNOP’TA 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
EĞİTİMCİ YAZAR DR. ENGİN BAYRA YILIN ÖĞRETMENİ SEÇİLDİ
ESNAF DERTLİ “PAKET SERVİSLE BU İŞ DÖNMEZ”
SİNOP’TA  ‘ASKIDA KİTAP’ KAMPANYASI
Bu haber 24 Ekim 2020, Cumartesi 11:35 tarihinde eklendi. 524 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PTT 180 YAŞINDA

PTT 180 YAŞINDA  

Sinop'ta, PTT'nin 180. kuruluş yıl dönümü kutlandı.

Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT AŞ, 180'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sinop PTT il binasında program düzenlendi.

PTT'nin 180. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle PTT'de gişe sırasında 180. olan Ahmet Berk Yaşar’a ise PTT Sinop Başmüdürü İbrahim Köklü  tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

PTT Sinop Başmüdürü İbrahim Köklü yaptığı açıklamada, " Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT AŞ,  kuruluşunun 180. Yıl dönümünü hep birlikte coşkuyla kutluyoruz. Yenilikçi bakış açısıyla, teknolojik yatırımlarımızı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla da ürün ve hizmet çeşitliliğimiz her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz. Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alarak posta kargo, lojistik, E- ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin anlaşıldığı pandemi döneminde tıpkı dün olduğu gibi bugün de milletimizin en büyük destekçisi olan PTT ailesi olarak ülkemiz için mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışan tüm çalışma arkadaşlarımı gönülden kutluyorum.” Dedi

180. müşteri olan Ahmet Berk yaşar(30) ise çok şaşırdığını belirterek PTT Sinop Başmüdürü İbrahim Köklü’ye  teşekkür etti.

 

Haberin Videosu
Videoları izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir.

Yüklemek için tıklayınız!!!
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v