BAŞKAN KÜÇÜK ENGELLİ VATANDAŞLARI UNUTMADI
SİAD İHTİYAC SAHİBİ COCUKLARI UNUTMADI
Sinop'ta otomobilin çarptığı yaya öldü
 korona virüsü yenen  işadamı Koca'dan mesaj var
Bu haber 22 Kasım 2020, Pazar 16:31 tarihinde eklendi. 415 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Giresun güven tazeledi

Giresun güven tazeledi  

Giresun güven tazeledi

 

AK Parti Sinop Merkez İl 7. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Uğur Giresun , güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi. AK Parti Sinop il  7. Olağan Genel Kurulu, Korucuk mahallesindeki yeni spor salonunda büyük bir katılımla yapıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Kongrenin açılışında konuşan Başkan Uğur Giresun Son yerel seçimlerinde, Sinop merkez ve Ayancık ilçe belediyesi haricinde 8 ilçenin 7’sini alarak tarihi bir başarıya imza attıklarını söyledi.

Giresun konuşmalarını şöyle sürdürdü :”31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından, kesintisiz icraat dönemini fırsat bilerek, Partimize yakışır bir vizyonla, Sinop’umuzda yaşayan her bir insanlarımızın refahını en üst düzeye çıkarmak için birbirinden kıymetli projeleri hayata geçirdik. Bize oy versin vermesin, her bir vatandaşımıza karşı kendimizi sorumlu hissederek; Ulaşımdan sağlığa, turizmden eğitime, teknolojiden sanayiye, tarımdan spora kadar pek çok alanda Sinop ve ilçelerimizi tarihi yatırımlarla buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz.

Bugünse, Meydan projemizle, çevre yolu projemizle, cezaevi ve kale surları restorasyon çalışmalarımızla, TOKİ projemizle ve devam eden diğer tüm yatırımlarımızla birlikte; Şehrimizin sadece bugünü değil gelecek 50 yılını hep birlikte planlıyoruz.

İnşallah bu büyük projeler tamamlandığında, Sinop’umuzun çehresi değişecek, turizm değeri kat ve kat artacak ve bölgesinin çekim merkezine dönüşecektir. Bu büyük hedefleri gerçekleştirmek de inşallah bu salonda bulunan AK Kadrolara nasip olacaktır.

İnandığımız yolda taviz vermeden yürümek, bizim en büyük motivasyonumuzdur. Bizler biliyoruz ki AK Parti’nin en büyük gücü, liderinin arkasında dimdik duran inançlı kadrolarıdır. İnançla yapılan her iş, davamız için sağlam bir adım daha atmak demektir. Cumhurbaşkanımızın her fırsatta ifade ettiği gibi; inançla gönül arasında ince bir çizgi vardır.

İşte bu sebeple, Sinop için mesai harcarken insanımızın gönlüne girmeyi de ihmal etmeden şehrimizin tamamında büyük bir gönül seferberliği başlattık. Memleketimizin her noktasına ulaşmayı, 7’den 70’e herkesin gönlüne dokunmayı birinci önceliğimiz saydık.” Dedi

 

Yapılan protokol konuşmaları sonrası yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir-gider hesap raporu okunarak oylandı ve seçimlere geçildi. Kongreye tek aday olarak katılan mevcut Başkan Uğur Giresun, kullanılan oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Uğur Giresun başkanlığında oluşan yeni yönetim ise şöyle: Ali Rıza Aydın, Bekir Kaya, Bircan Kocatepe, Cemalettin Koca, Cevdet Al, Davut Bayra, Demirhan Demirkol, Ercan Akbaş, Erhan Taban, Ersin Yaman, Fatma Şekeryapan Göksu, Ferhat Ersan, Göksel Demirel, Güryay Güzel, Halime Zurnacı, Halit Tuna Açıköz, Hasan Özcan, İsmail Kalemtaş, İsmail Tekin, Kader Güner, Mesut Koçak, Mete Bal, Mustafa Ercan, Mustafa Urhan, Mücahit Taha Can, Necip Tekin, Nihal Üçüncüoğlu, Nurgül Aslan, Nuriye Çetinkaya, Osman Demirtaş, Ömer Faruk Çakıcı Serdar Sever, Serkan Pak, Sevim Urhan, Sibel Özcan, Süleyman Yazıcı, Talih Kozanoğlu, Yasemin Taş, Ziyattin Özcan.

Genel Kurula:, Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, AK Parti Kırşehir Milletvekili ve Sinop İl Koordinatörü Mustafa Kendirli, Ak Parti Çankırı milletvekili  Salim Çivitcioğlu , 23. Dönem Sinop Milletvekili  Kadir Tıngıroğlu , AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile teşkilat mensupları katıldı. 

 

Haberin Videosu
Videoları izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir.

Yüklemek için tıklayınız!!!
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v