57 YILDIR ÜRETİLEN 'PRENSES TATLISI' YURT DIŞINDAN BİLE TALEP GÖRÜYOR
HİÇ GİTMEDİĞİ ŞEHİRDEN GELEN TRAFİK CEZALARI İPTAL OLDU
DESTEKLENMEYE HAK KAZANAN PROJELER İMZALANDI
REKTÖR DALGIN ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI
Bu haber 30 Ağustos 2021, Pazartesi 16:05 tarihinde eklendi. 73 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

4. Geleneksel M. Berkay Akbaş Sokak Basketbolu Turnuvası sona erdi

4. Geleneksel M. Berkay Akbaş Sokak Basketbolu Turnuvası sona erdi  

 Sinop’ta bu yıl dördüncüsü düzenlenen 4. Geleneksel M. Berkay Akbaş Sokak Basketbolu Turnuvası oynanan final maçıyla sona erdi. 24 ayrı spor kulübünün katılımıyla gerçekleşen turnuvada Fitsin Spor Kulübü birinci oldu.

2016 yılında İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Mustafa Berkay Akbaş anısına düzenlenen M. Berkay Akbaş Sokak Basketbolu Turnuvası, sona erdi. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen turnuvaya, çeşitli illerden ve Sinop’tan takımlar katıldı. 24 ayrı spor kulübünün katılımıyla gerçekleşen sokak basketbolu turnuvası final karşılaşmalarıyla sona erdi. Turnuvada birinci olan fitsin spor kulübü oyuncuları ödüllerini Sinop belediye Başkanı Barış Ayhan tarafından verildi.

Fitsin Spor kulübü Başkanı Ziya Şahin turnuva sonrası yaptığı açıklamada :”Terör saldırısında hayatını kaybeden Sinoplu kardeşimiz Mustafa Berkay Akbaş anısına düzenlenen M. Berkay Akbaş Sokak Basketbolu Turnuvasında onu yasatmak ve hala unutmadığımızı, terörün sevgiyi asla öldüremediğini göstermek amaçlı bizde Fitsin spor kulübü ailesi olarak turnuvadaydık.  Şampiyon olmak önemli değildi. Amacımız birazda olsa destek verebilmekti. Sporun birleştirici etkilerini yoğun olarak sahada gördüğümüz ve yasadığımız için mutluyuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.” Dedi

Haberin Videosu
Videoları izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir.

Yüklemek için tıklayınız!!!
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v