AFAD GÖNÜLLÜLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEREK BARİYERLERE ÇARPTI!
BİR ÖNLEM DAHA ALINMALI!
MAVİŞ; “ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ HAYIRLI OLSUN”
Bu haber 07 Eylül 2021, Salı 13:36 tarihinde eklendi. 48 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MAHALLE SAKİNLERİNİN BOZUK YOL TEPKİSİ

MAHALLE SAKİNLERİNİN BOZUK YOL TEPKİSİ  

 

Sinop’ta doğalgaz çalışması için bozulan ve bir daha onarılmayan yollara mahalle sakinleri tepki gösterdi. Bir yıldır bozulan yolların onarılmasını beklediklerini söyleyen mahalle sakinleri yolların biran önce yapılması için yetkililerden yardım istedi.

Sinop merkeze bağlı Korucuk köyü Tırkışlar mevkiinde bir yıl önce doğalgaz çalışması için yollar kazıldı. Kazılan yerler geçici olarak doldurulsa da eski şekline dönmedi. Hatta yağan şiddetli yağmurlarla birlikte çukurlar daha da aşındı. Mahalle sakinleri bir yıldır yolun onarılmasını beklediklerini söyleyerek açılan çukurlara arabaların düşüp araçların altlarına zarar verdiğini söyleyerek yetkililerden yardım istedi.  

“MAHALLELİ BOZULAN YOLLARININ YENİDEN ONARILMASINI İSTİYOR”

Mahalle sakinleri konuyu bildirmelerine rağmen yolun onarılmadığını belirterek:” Yaklaşık bir yıl önce doğalgaz çalışması için bu yollar kazıldı. Kazılan yollar ince kumlarla kapatıldı. Yağan şiddetli yağışlarda yolları iyice bozdu. Buradan her gecen araba bu çukurlara düşüyor ve aracın altını sürüyor. Üzerinden bir yıl geçti ama hala yollar kapatılmadı ne bekleniyor bilmiyoruz.  Araçlarımızın altına zarar veriyor. Yetkililere sesleniyoruz lütfen bu yola kalıcı bir çözüm bulunuz.” Şeklinde konuştu

 

Haberin Videosu
Videoları izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir.

Yüklemek için tıklayınız!!!
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v