57 YILDIR ÜRETİLEN 'PRENSES TATLISI' YURT DIŞINDAN BİLE TALEP GÖRÜYOR
HİÇ GİTMEDİĞİ ŞEHİRDEN GELEN TRAFİK CEZALARI İPTAL OLDU
DESTEKLENMEYE HAK KAZANAN PROJELER İMZALANDI
REKTÖR DALGIN ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI
Bu haber 09 Ekim 2021, Cumartesi 15:57 tarihinde eklendi. 25 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOP’TA KİTAP KAHVE AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

SİNOP’TA KİTAP KAHVE AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ  Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından İş Geliştirme Merkezi(İŞGEM)’nde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Kitap Kahve” açılışı gerçekleşti.

Açılışta açıklamalarda bulunan Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy; “Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği girişimiyle yapılan ve Gençlik Projeleri Destek Programı Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve tüm hazırlıkları tamamlanan  Kitap Kahve bugün kapılarını   hizmete açtı. Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından açılacak olan Kitap Kahve,  gençlere okuma alışkanlığı kazandırmanın yanında gençlere sessiz sakin ve nezih bir ortamda ders çalışabilme imkanı da sunacak. Ayrıca Kitap kahveye gelen öğrencilere ücretsiz olarak sıcak ve soğuk içecek  ikramları da  olacak.  Kitap Kafe hakkında bilgiler veren Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy; yaklaşık 3 Bin adet kitabı bulunan kitap kahve, gençlerin ve çocukların milli ve manevi bir şuurla yetişmesi için önemli bir misyonu yerine getireceğini dile getirdi. Başkan Aksoy,  değerlerimizin ve kültürümüzün izlerini taşıyan kitapların yanında Kitap Kafemizde sınavlara hazırlanan öğrenciler için yardımcı kaynaklar da bulundurmayı hedefliyoruz.”dedi.

Ardından açıklamalarda bulunan Sinop Vali Yardımcısı Abdullah Şahin;” Bu proje hakikaten güzel bir proje. Öncelikle hem derneğimize hem Gençlik ve  Spor Bakanlığına teşekkür ediyoruz. Sizler de buraya katılarak bu aktiviteye destek olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Aynı zaman da bu bölge okullar bölgesi. Daha iyi oldu.” Dedi.

Açılışa Sinop Valisi Abdullah Şahin’in yanı sıra, Sinop Gençlik ve Spor Müdürü Kazım Açıkbaş, İl Müftüsü Mustafa Düzgüney, Sinop Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı Harun Köksalan ve vatandaşlar katıldı.

Haberin Videosu
Videoları izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir.

Yüklemek için tıklayınız!!!
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v