KABUL EDİLEN TORBA YASASINA KARŞI TEPKİ GÖSTERDİLER
MOBİL EĞİTİM TIRI SİNOP’TA
SİNOP’TA UYUŞTURUCU OPERASYONU!
SİNOP’TA ŞEHİT EDİLEN 2 BİN 800 ASKER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
Bu haber 19 Kasım 2021, Cuma 14:25 tarihinde eklendi. 41 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK PARTİ'DE TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLIYOR

AK PARTİ'DE TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLIYOR  2023 seçimlerine odaklanan AK Parti’de, teşkilata yönelik eğitim atağı başlatıldı.

Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenecek eğitimlerde, il ve ilçe teşkilatı, başta dijital medya ve etkili iletişim olmak üzere çok sayıda başlıkta eğitim alacak.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen Başkanlığında planlanan eğitimler, 12 farklı alanda verilecek ve 10 ders olarak gerçekleşecek.

Konuya ilişkin açıklama yapan AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, teşkilata yönelik eğitimin ayrıntılarını paylaştı.

Giresun, eğitim atağının “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” sloganı ile sürdürüleceğini belirtti.

Teşkilat Akademisi'nin aylar süren planlamalar neticesinde ortaya çıktığını ve bilimsel anlamda kullanılabilir 56 bin soru formunun işlenmesiyle bir ihtiyaç eğitim analizi oluşturulduğunu kaydeden Başkan Giresun, “Başta teşkilat eğitimi, sosyal medya, dijital medya, teşkilatçılık ve etkili iletişim konularında eğitimler verilecek. 2023 öncesini hizmetlerimizle birlikte teşkilat çalışmalarımıza ve eğitimlerimize ayıracağız.” dedi.

“AK Parti teşkilatları eğitimlerde 2023 seçimlerine hazır hale getirilecek” diyen İl Başkanı Giresun, Ders programını ise şöyle sıraladı:

“Teşkilatın El Kitabı, Sosyal İletişim ve Yeni Medya, Motivasyon, AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider, Eğitim-Sağlık-Sosyal Politikalar, Ak Değerler, Reformcu Ak Belediyecilik, Etkili İletişim, Savunma Sanayi, Teknoloji, Ulaştırma, Dünyanın Yeni Yıldızı”

 

İl Başkanı Giresun, 20-21 Kasım tarihlerinde Sinop Kültür Merkezinde yapılacak eğitim programına Sinop’taki yerel ve ulusal basın temsilcilerini de davet etti.


Haberin Videosu
Videoları izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir.

Yüklemek için tıklayınız!!!
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v