SİNOPLU İNŞAAT USTASININ DİKKATİ ALMANYA’YI BİR FELAKETTEN KURTARDI
SİNOP'TA 29 EKİM COŞKUYLA KUTLANDI
ALZHEİMER HASTASI YAŞLI ADAM 4 GÜNDÜR BULUNAMADI
PTT KARGO TAŞINDI
Bu haber 11 Ocak 2013, Cuma 13:12 tarihinde eklendi. 13337 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vali Cengiz Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Sinop Valisi Dr. Ahmet CENGİZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle il genelinde görev yapan gazetecilerle düzenlediği yemekte bir araya geldi.
Vali Cengiz Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Sinop Valisi Dr. Ahmet CENGİZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle il genelinde görev yapan gazetecilerle düzenlediği yemekte bir araya geldi.

Polis evinde düzenlenen yemeğe, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Osman COŞKUN,  İl Emniyet Müdürü Şeref AYTEKİN, Sinop Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hikmet KURADA, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz DEMİREL, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan ŞİMŞEK, İl genelinde faaliyette bulunan gazete ve radyo sahipleri ile çalışanları katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Vali Dr. CENGİZ; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ilimizde görev yapan tüm gazetecilerin gününü kutluyorum. Kamu hizmetlerinin halka yansıtılmasında, halkın talep ve ihtiyaçlarının, eksikliklerinin, sorunlarının çözümlenmesinde gazeteciler, idare ile halkımız arasında bir etkileşim görevi yapıyorlar. Yaptığımız hizmet ve çalışmaları vatandaşlarımıza etkin bir şekilde iletiyorlar. Vatandaşlarımızın taleplerini de yaptıkları yayınlarla bizlere aktarıyorlar bizlerde vatandaşlarımızın talep ve isteklerini çözmeye çalışıyoruz. 2013 yılının basın çalışanları açısından güzel ve hayırlı bir yıl olması diliyorum.” dedi.

Yemeğe katılan gazeteciler de, anlamlı bir günde düzenlediği yemekle tüm basın çalışanlarını bir araya getirmesinden ve kendileriyle birlikte olmalarından dolayı Vali Dr. Ahmet CENGİZ’e teşekkür ettiler.

Yemek sonrası Sinop Polisevi Bilardo Salonunda Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz, İl Emniyet Müdürü Şeref Aytekin, ve gazetecilerle bir araya geldi. Hem stres atıldı hem de keyifli bir sohbet ortamında bilardo oynandı. Oyunun sonucu ise dostluk kazandı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v