Emniyetten Dev Operasyon
MEB KARAR ALDI!
Sinop’ta freni boşalan kamyonet üst geçide çarptı
Bu haber 11 Ocak 2013, Cuma 13:28 tarihinde eklendi. 8443 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ben suç işlemedim

Türkiye Sakatlar derneği sinop şube başkanlığından istifa eden Tığcan Gör iddialara cevap verdi
Ben suç işlemedim  Türkiye sakatlar dernegi sinop şube başkanlığından  istifa edenTığcan Gör kendini savunarak üzerine atılan bu suçu işlemediğini iddia ederek mikrofonlarımıza şunları söyledi.
Geçtiğimiz gün polis tarafından sakatlar derneğinde yapılan aramada 17 gram esrar bulunması üzerine bizleri arayarak yardım çağrısında bulunan Gör, dernek binasında bulunan esrar maddesi ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.


 "O esrar maddesini ben ne kullanırım ne de bilirim ben engelli bir vatandaşım elimi ayağımı dahi kullanamıyorum orada duran bir çek yatın içinde bulundu birileri benden gizlice sırf bana komplo kurmak için o maddeyi oraya koymuş olmalı.
 Zaten bundan yaklaşık bir ay önce engelsiz bir bayan tarafından tehdit edildim seni mahvedeceğim, seni yakacağım diyerek dernek binamızda bize baskın yaptı hatta bununla alakalı o gece polis çağırdık ve bu polis kayıtlarında da vardır.
 Diğer içki şişelerine gelince evet bizler birkaç adet Avrupa projesi yaptık ve bunlardan bir kaçı da kabul gördü sevinçten havalara uçtuk ve bunu kutlamak için bir şişe içki almıştım ama yemin olsun daha şişeyi ne açtık, nede kullandık burada yalnızca saklı duruyordu burası bizim mekânımız bunun suç olduğunu düşünmedik
Diğer içki şişesine gelince onu bir arkadaşım hediye olarak getirdi ve onu da yalnızca saklıyorduk evet ben inkâr etmiyorum arada canım sıkıldığında azda olsa alkol alıyorum ama takdir edersiniz ki alkol Sinop'ta kim almıyor ki diyerek kendini savundu.
 Öte yandan düdüklü tencereye monte edilmiş ve içki yapımında kullanılan düzenenek için ise, evet ben bu şekil ilginç şeyler yapmaya bayılıyorum.
 Amacımız bir buluşa imza atmaktı bir düdüklü tencerenin sibobuna 2 metre bakır boru monte ettik bir deney yaptık yaptığımız deney ise hiçbir şeye benzemediği gibi birde yüzümüze gözümüze bulaştırarak suçlu pozisyonuna düştük dedi.
 Öte yandan cinsel içerikli denilen üç adet ilaç için ise ben onları cinsel içerik için değil kışın ayaklarım sakat olduğu için aşırı üşüyorum o ilaçlar bacaklarımın üşümesini azaltıyor bunun için kullanıyorum.
 Yine çekmecede bulunan çeşitli renklerdeki prezervatifler için ise bunları çeşitli zamanlarda bazı arkadaşlarım yalnızca gırgır olsun diye şaka olsun diye bana verdiler bende onları çekmeceme koydum. Ancak hiç birini kullanmadım öylece duruyorlardı işte buradaki tüm arkadaşlarım bilir bizim burada suç ve suça ilişkin bir şey yaptığımız yok.
Önümüzdeki günlerde seçim yapılacak ve bu seçimde aday olacak başka kişiler çıkabilirler ben onların karşısında en güçlü adaydım işte bu komplo ile bu adaylığım da engellenmeye çalışılıyor bizler Türk polisine ve adalete güveniyoruz istendiği takdirde laboratuarlarda incelenmek üzere tahlil verebilirim ben asla uyuşturucu madde kullanmadım hodri meydan dedi.
 Buranın anahtarı 3 kez kayboldu yenisini yaptırdık ne oldu ise bunlardan sonra oldu demek ki art niyet var ve ben 2006 yılından beri başkanım ve bu dernek için neler yaptığımı herkes çok iyi biliyor .
 Basında bunu yakından takip ediyor benden önce ne dernek vardı, ne binası, ne de hiç bir şeyi şimdi kurulu bir düzenimiz var halk eğitim ve
İŞKUR desteği ile bilgisayar grafik tasarım kurslarımız bile var ee artık göze batmaya başladık diye ekledi.

Osman Aksu

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v