SİNOPLU İNŞAAT USTASININ DİKKATİ ALMANYA’YI BİR FELAKETTEN KURTARDI
SİNOP'TA 29 EKİM COŞKUYLA KUTLANDI
ALZHEİMER HASTASI YAŞLI ADAM 4 GÜNDÜR BULUNAMADI
PTT KARGO TAŞINDI
Bu haber 23 Şubat 2013, Cumartesi 14:20 tarihinde eklendi. 14590 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altın Dibe Vurdu

Altın Dibe Vurdu

 

Altın son 6 ayın en düşük seviyesine geldi.

Herkesin vazgeçilmez yatırım aracı güvenilir liman altının tahtı sallanıyor. Altın son 6 ayın en düşük seviyesine gerileyen altın fiyatları dibe vurdu. Peki, yatırımcısının daima yüzünü güldüren altındaki düşüşün sebebi ne? Düşüş ne kadar daha sürecek? Konuyla ilgili gazetemiz muhabirlerine açıklamada bulunan Mahmut Kuyumculuk İşletmecisi Mahmut Yıldız:” Amerika’n fonunun daha az para basacağını açıklamasının  ardından  altının düşüşe geçtiğini söyledi.

Kuyumcu Yıldız:” Biliyorsunuz altını çok çekince fiyatlar düşer şuanda da fiyatlar baya düştü. Altını son 6 ayın en düşük fiyatında satıyoruz. Çeyrek altın 150 TL’ye geriledi bundan 2- 3 ay önce 160 TL civarında idi. Altın fiyatlarının daha da düşeceğini tahmin ediyoruz.”dedi.

Altın almanın tam zamanı olduğunu söyleyen Yıldız, yatırımcılara uyarıda da bulunarak “Vatandaşlar altın alsın ama satmasın” dedi.

Altın fiyatlarındaki düşüş  kuyumcuları da sevindirdi
 Yaşanan düşüş ile beraber altın fiyatlarının alım seviyesine biraz daha yaklaştığını belirten kuyumcuların düşüşün başladığı günden bu yana işlerinin daha iyi olduğunu belirttiler. Fiyatlardaki düşüşün piyasaya hareket getirdiğini söyleyen Mahmut Kuyumcunun İşletmecisi Mahmut Yıldız, "Vatandaşın da esnafın da yüzü güldü " dedi.

Görülen o ki fiyatların diplerde olduğu şu günlerde yastık altı yatırımı olarak ta tutulduğu için Sinoplunun vazgeçilmezi yine altın olacak.

 

 SONGÜL KORKMAZ

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v