KAMUOYUNA DUYURULUR
Sinop’a 16 hekim daha atandı
KAYIP ALZHEİMER HASTASI HER YERDE ARANIYOR
BOYABAT'TA ORMAN YANGINI
Bu haber 20 Mart 2013, Çarşamba 10:46 tarihinde eklendi. 14426 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haber57 gazetesine çirkin tuzak

Haber57 gazetesine çirkin tuzak

Dolandırıcı çeteleri bu kez farklı yollar deneyerek, vatandaşları Dolandırmaya çalışıyor ancak hedefi şaşıran dolandırıcılar yanlış duvara tosladı.
Gazetemiz muhabirlerinden Nazire Şen sabah bilgisiyaraını açtığı sırada ekranda emniyet müdürlüğü içerikli bir yazıyla karşılaştı.
Ekranda bilgisayarın emniyet müdürlüğü tarafından blok edildiği ve hemen kredi kartıyla 200 TL ödeme yapılması halinde bilgisayarın 1 veya 72 saat içerisinde kullanıma açılacağı şeklinde bir yazı yazıyor.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Osman aksu bu durumu hemen Sinop il emniyet müdürlüğüne bildirerek bu durum için insanların bilinçlendirilmesini talep etti.
Gazeteci Nazire Şen ise yapmış olduğu açıklamada; Bizler bu konularda oldukça bilinçliyiz emniyet müdürlülüğünün hiçbir vatandaştan hiçbir takdirde para talep etmeyeceğini biliyoruz, zaten bilgisayarlarımız oldukça güvenli sistemde korunuyor, onların belirttiği hiçbir durumun bilgisayarlarımızda uygulanması mümkün değil, insanlar böyle bir durumla karşılaştığında kesinlikle itibar etmesin hemen güvenlik güçlerine durumu bildirsinler dedi.
Olay  sinop il emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından takibe alındı.  

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v