Emniyetten Dev Operasyon
MEB KARAR ALDI!
Sinop’ta freni boşalan kamyonet üst geçide çarptı
Bu haber 29 Mart 2013, Cuma 09:09 tarihinde eklendi. 8191 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fırsatçı taksiciler İş başında

Fırsatçı taksiciler İş başında            Sinop' ta taksicilik yapan bazı firmaların haksız kazanç elde ettikleri yönündeki söylentiler giderek artıyor.     Taksicilerin bazılarının alması gerektiğinden fazla ücret aldığını iddia eden bir vatandaş gazetemize gelerek şikâyetini dile getirdi.
              Sesini duyurmak ve vatandaşı uyarmak amacıyla gazetemize gelen vatandaş; Sinop'ta bazı taksiciler haksız kazanç elde ediyor. Buna bizzat kendim şahit oldum.    Merkezden hastaneye gidebilmek için taksi kiraladım, 1-2 saat beni hastanenin önünde bekledi ve merkeze geri götürdü benden 100 TL para istediler.
  Ancak ertesi gün hastaneye giderek oradaki taksicilere sordum ve olayın aslında öyle olmadığını öğrendim. Hastanede konuştuğum ve bu konuda bilgi sahibi olan kişiler Şunları söyledi:
               Bazı taksiler gece tarifesi açıyorlar ve beklemeyle birlikte de böyle afaki rakamlar ortaya çıkabiliyor. Ancak bizler Sinop hastane taksisi olarak işimizi tam anlamıyla yerine getirmek için hem 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz hem de bekleme ücreti ve gece tarifesi uygulamamaktayız. Zaten işyerimiz hastane önünde ayrıca Sinop dediğin nedir ki;                                                                 
Hastane Taksi Ücret Tarifesi : Hastane -  Gelincik 15 TL
Hastane - Hükümet Konağı 20 TL
Hastane - Ada Mahallesi 25 TL
Hastane Taksi İrtibat Tel: 0368 271 44 57
Haber
Azmi Gül

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v