İYİ PARTİ KANDİLDE İRMİK TATLISI DAĞITTI

İYİ PARTİ KANDİLDE İRMİK TATLISI DAĞITTI
İYİ PARTİ KANDİLDE İRMİK TATLISI DAĞITTI

Sinop iyi parti il teşkilatı üyeleri Regaip kandili sebebiyle seçim gezilerine bir gün mola vererek Sakarya Caddesinde kurdukları stant ile halka irmik tatlısı dağıttı.

 

Üç ayların başlangıcı mübarek Regaip Kandili sebebiyle yapılan irmik tatlısı İYİ Parti seçim bürosu önünde kurulan stantlarda İyi parti il, ilçe yönetim kurulu üyeleri tarafından vatandaşlara ikram edildi.

 

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Hasan Aslan; Regaip kandilinin birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek; “Mübarek Regaip Kandilimiz dolayısıyla bugün vatandaşlarımıza irmik tatlısı ikram ettik. Bu sayede vatandaşımızla hasbihal ettik kucaklaştık. Bunun gibi günler milli ve manevi duygularımızın pekiştiği günler, etkinliklerimize böyle özel günlerde, mübarek günlerde devam edeceğiz. Ülke olarak birlik beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz. Allah bu mübarek gecede edilen tüm duaları kabul eylesin, vatanımıza dirlik, birlik ve düzen ihsan eylesin. Tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandilini kutluyorum” dedi.

http://www.sinopflashaber.com adresinden 18 Şubat 2020, 12:18 tarihinde yazdırılmıştır.