Çevre
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 15:09
BEKLENEN AN GELDİ!
Türkeli’de doğalgazı vatandaşların hizmetine sunmak için kullanılacak olan doğalgaz boruları ilçeye geldi.
Çevre
19 Şubat 2024 - 15:09
Türkeli Belediye Başkanı Veysel Şahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada;” Yıllardır ilçemizin en büyük ihtiyacı olan doğal gaz projesinin ilk adımı olan boruların sevkiyatına bugün itibariyle başlandı. Şehir içi doğal gaz hattına da Allah'ın izniyle en kısa sürede başlanacak. Her şeyin en iyisine layık olan ilçemiz için var gücümüzle, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.Havva Aksu
Bu haber 5284 defa okunmuştur.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir
Çatalzeytin belediyesi doğal gazı hala bitmedi şu an p lerde oraya gelen borular gelmiş olmasın biri belgeler seçim için oynadığınızı anlar fotoğraf verenlerin ipliği pazara çıkar benden söylemesi bildiğim takip ettiğim konu akıllı olun derim
Şu borusuna benziyo