Tarım ve Orman Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliği kapsamında yürütülen “Okuldaki Çiftlik Projesi” kapsamında Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulunda Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz, Boyabat Belediye Başkanı Hasan Kara, İl Müdür Yardımcısı Ahmet Tam, İl Genel Meclis Üyesi İsa Bağcı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Usta, Kamu Kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Öğretmen ve öğrencilerimizin katılımları ile ‘’Mucize Görmek İstiyorsan Bir Tohum Ek” sloganı ile başlatılan program okul bahçesine meyve fidanları dikimi ile, seraya sebze fidelerinin dikimi gerçekleştirildi. Proje kapsamında 5 yıllık süreç içerisinde ise çocuklara, uygulamalı ve interaktif eğitimler verilerek öğrenciler bilgilendirilecek.
Çevre
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 12:12
MİNİK ELLER TOPRAKLA BULUŞTU!
Sinop’un Boyabat ilçesinde “Okuldaki Çiftlik Projesi” etkinliği kapsamında ortaokul öğrencileri okul bahçesine meyve ve sebze fideleri dikti.
Çevre
15 Mayıs 2024 - 12:12
Bu haber 285 defa okunmuştur.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir