Eğitim
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 13:11
SİNOP'TA ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ADIM!
Sinop Mahmud Kefevi Yurdu öğrencileri, Kütüphane Haftası münasebetiyle Lala İlkokulu'na kütüphane kurdu.
Eğitim
02 Nisan 2024 - 13:11
Mahmud Kefevi Yurdu öğrencileri, Kütüphane Haftası'nın anlam ve önemini vurgulamak amacıyla harekete geçti. Gönüllü öğrenciler, okuma kültürünü yaymak ve bilgiye erişimi artırmak amacıyla Lala İlkokulu'na kütüphane kurma kararı aldı. Proje kapsamında gerekli malzemeler temin eden öğrenciler kendi elleri ile kütüphane oluşturuldu ve oluşturulan kütüphaneyi zengin kitap koleksiyonuyla donattı. Öğrencilerin girişimiyle gerçekleşen proje ile minik öğrencilerin okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması hedefleniyor.
Havva Aksu
Bu haber 399 defa okunmuştur.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir