Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü, Ayancık ormanlarında, ağaçlandırma ve silvikültür uygulamalarına devam ederek ormanlarını daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde yönetmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Özkan Güneş ve Planlama Şube Müdürü Fatih Deniz Kılıç tarafından Yenice ve Ayancık Orman İşletme Şefliklerinde bulunan genç meşcerelerde silvikültürel müdahalelerin şekli ve derecesi ile ilgili arazi çalışmaları gerçekleştirildi.
Çevre
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 - 16:05
AYANCIK ORMANLARI GÜÇLENİYOR!
Sinop'un Ayancık İlçesinde bulunan ormanlarda silvikültürel uygulamalar devam ediyor.
Çevre
29 Şubat 2024 - 16:05
Bu haber 210 defa okunmuştur.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir