Genel Sağlık İş Sendikası Sinop İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, "İnsan sağlığına hizmet etmek için göreve giden hekimlerimize 'hayatını kaybetmiştir' diyenlere hatırlatalım; Onlar devletin verdiği görev şuuru ile yola çıktılar, onlar mesleğini onurları ile ifa ettiler. Hekimlerimiz sendikamız ve tüm halkımız nazarında 'ŞEHİT' olarak anılacaktır." İfadelerine yer verildi.
Gündem
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 15:23
Güncelleme: 11 Haziran 2024 - 15:26
KAZADA ÖLEN HEKİMLER İÇİN "ŞEHİTLİK" VURGUSU YAPILDI!
Genel Sağlık İş Sendikası Sinop İl Temsilcisi Mustafa Aytaç, Sinop-Boyabat yolunda meydana gelen kazada hayatını kaybeden hekimlerin sendika ve halk nazarında "şehit" olarak anılacaklarını belirtti.
Gündem
11 Haziran 2024 - 15:23
Güncelleme: 11 Haziran 2024 - 15:26
Bu haber 543 defa okunmuştur.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir