Sinop Atatürk Caddesi’inde Kent Meydanı Projesi kapsamında yapılan sokak lambalarının geceleri yanmadığı görüntülendi. Şehrin en işlek caddelerinden birisi olan Atatürk Caddesi’nde lambaların yanmaması merak konusu oldu. Sokak lambalarının yanmadığını gören vatandaşlar “Bir arıza mı var yoksa bilerek mi yakılmıyor. Arıza varsa bu zamana kadar neden onarılmadı ? Şehrin en işlek caddelerinden birine yapılan bu lambalar süs eşyası konulmuş olamaz” diye konuştular.
Yerel
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 16:21
Güncelleme: 24 Şubat 2024 - 16:30
VATANDAŞ SORUYOR!
Sinop Atatürk Caddesi’nde bulunan sokak lambaları geceleri yanmıyor. Lambaların arızalı mı olduğu yoksa bilerek mi kullanılmadığı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.
Yerel
24 Şubat 2024 - 16:21
Güncelleme: 24 Şubat 2024 - 16:30
Bu haber 994 defa okunmuştur.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir